Πανηγύρι στη Μάκιστο
![Πανηγύρι στη Μάκιστο](/images/articles/lalezas2.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το πανηγύρι στη Μάκιστο. Ο Παναγιώτης Λάλεζας και ο Κώστας Κοπανιτσάνος (κλαρίνο) μας κράτησαν μια υπέροχη συντροφιά μέχρι αργά το βράδυ. Δείτε μερικά στιγμιότυπα στα βίντεο που ακολουθούν.
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το πανηγύρι στη Μάκιστο. Ο Παναγιώτης Λάλεζας και ο Κώστας Κοπανιτσάνος (κλαρίνο) μας κράτησαν μια υπέροχη συντροφιά μέχρι αργά το βράδυ. Δείτε μερικά στιγμιότυπα στα βίντεο που ακολουθούν.