Ο ετήσιος χορός των Συλλόγων Μακίστου και Ζαχάρως στις 03-02-2018 (φώτο - βίντεο)
![Ο ετήσιος χορός των Συλλόγων Μακίστου και Ζαχάρως στις 03-02-2018 (φώτο - βίντεο)](/images/articles/xoros2018.jpg)
Με μεγάλη επιτυχία έγινε ο χορός που συνδιοργάνωσαν οι Σύλλογοι Μακίστου και Ζαχάρως, στις 03-02-2018 στο Νέο Κάστρο. Η αίθουσα ήταν κατάμεστη και γλεντήσαμε μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες με την συντροφιά της υπέροχης λαικής ορχήστρας του κέντρου. Στο μουσικό πρόγραμμα συμμετείχαν ακόμα ο Πέτρος Ανδρουτσόπουλος με το Λαούτο του και ο Κώστας Κοπανιτσάνος με το Κλαρίνο του.
Δείτε παρακάτω βίντεο και φωτογραφίες.
![](/imgresize.php?src=images/articles/8fM7mxfSQ52TFaLsTyjepYNaO184ZhSgN/p1c8i7d1ld1o3r1g887m613qck564.jpg&zc=0&w=150&h=100)
![](/imgresize.php?src=images/articles/8fM7mxfSQ52TFaLsTyjepYNaO184ZhSgN/p1c8i7d1lg1rdrs2ioeacbl12256.jpg&zc=0&w=150&h=100)
![](/imgresize.php?src=images/articles/8fM7mxfSQ52TFaLsTyjepYNaO184ZhSgN/p1c8i7d1lg9m8dl41esd17em1b3h5.jpg&zc=0&w=150&h=100)
![](/imgresize.php?src=images/articles/8fM7mxfSQ52TFaLsTyjepYNaO184ZhSgN/p1c8i7d1lgeee18ah1ven10is1rfb7.jpg&zc=0&w=150&h=100)
![](/imgresize.php?src=images/articles/8fM7mxfSQ52TFaLsTyjepYNaO184ZhSgN/p1c8i7d1lh1om9juahe5dt1tgqa.jpg&zc=0&w=150&h=100)
![](/imgresize.php?src=images/articles/8fM7mxfSQ52TFaLsTyjepYNaO184ZhSgN/p1c8i7d1lijd531onu1plb1ceb.jpg&zc=0&w=150&h=100)